![ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΚΑΡΗΣ](/images/2023_AYTODIOIKITIKES/protaipeloponnisos2.jpg)
H περιφερειακή παράταξη "Πρώτα η Πελοπόννησος" με επικεφαλής τον Μανώλη Μάκαρη αισθάνεται την ανάγκη να ευχαριστήσει τους χιλιάδες πελοποννήσιους πολίτες που τάχθηκαν στο πλευρό της και την έφεραν στην τρίτη θέση στην Περιφέρεια Πελοποννήσου.
![ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΚΑΡΗΣ](/images/jch-optimize/ng/images_2023_manolismakaris3.webp)
Ευχαριστούμε τους 27.081 πολίτες της Περιφέρειας Πελοποννήσου που μας τίμησαν με την ψήφο τους.
![ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΚΑΡΗΣ](/images/2023_AYTODIOIKITIKES/protaipeloponnisos2.jpg)
Φίλες και φίλοι σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για την αποψινή σας παρουσία εδώ στην Καλαμάτα που υπηρετώ τόσα χρόνια ως γιατρός στο Νοσοκομείο Καλαμάτας αλλά και ως αυτοδιοικητικός στον Δήμο Καλαμάτας.
![ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΚΑΡΗΣ](/images/2023_AYTODIOIKITIKES/tripoli_syg.jpg)
Θερμό κλίμα υποδοχής επεφύλαξαν οι Αρκάδες στον υποψήφιο Περιφερειάρχη Πελοποννήσου Μανώλη Μάκαρη και στον συνδυασμό του «Πρώτα η Πελοπόννησος» στην κεντρική ομιλία του που διεξήχθη χθες το απόγευμα στην πλατεία Πετρινού.